Wij staan voor vakmanschap, kennis en service

Met onze ruime kennis en ervaring van meer dan 50 jaar staan wij dag en nacht voor u klaar.

Team Herestein

Word jij onze nieuwe collega?

Bekijk al onze vacatures!

Bennie | Installatiebureau Herestein
Bennie Burgers

Directeur

b.burgers@herestein.com

Iris | Installatiebureau Herestein
Iris Bouwmeester

Financiële administratie & Personeelszaken

i.bouwmeester@herestein.com

Marcel | Installatiebureau Herestein
Marcel van der Velden

Planning - werkvoorbereider

service@herestein.com

Eva | Installatiebureau Herestein
Eva Kwint

Gastvrouw & planning

e.kwint@herestein.com

Stefan | Installatiebureau Herestein
Stefan Hermans

Offerte – facturatie

stefan@herestein.com

Alber | Installatiebureau Herestein
Alber Beumkes

Planning – keurmeester

alber@herestein.com

Collega
Marco van der Meer

Keurmeester

marco@herestein.com

Piet | Installatiebureau Herestein
Piet Onck

Logistiek

magazijn@herestein.nl

Delano Burgers

Logistiek